1234567891011121314
Nākošā »
Izcils serviss
Liels paldies Jums par labo servisu un izcilajiem ziediem! Māte bija ļoti priecīga un prieks, ka sanāca no otrā pasaules gala noorganizēt tik rūpīgi izvēlētus ziedus! :)
Andis
Jūs east lieliski! Paldies
Liels paldies, ka ar jūsu palīdzību mums izdevās sagādāt pārsteigumu mammai. Diemžēl nevarējām sveikt klātienē. Novērtēju jūsu atsaucību, piegādājot ziedus svētdienā!!! Lielisks serviss
evita
Esmu sajūsmā!
Ļoti ātra piegāde! Praktiski stundas laikā saņēmējs jau priecājās par skaistajiem, svaigajiem ziediem! Kā milzīgu plus varu pieminēt, ka arī kartiņa pie ziediem bija ļoti atbilstoša tēmai! Satriecoši! Noteikti izmantošu šo pakalpojumu vēl kādreiz!
Paldies ziedu veikalam!
Agija
Labs serviss
Jau 4 gadus šeit pasūtu ziedus. Tie ir svaigi un skaisti. Arī ārpus Rīgas ziedi tiek nogādāti laikā. Varu ieteikt izmantot šo ziedu veikalu.
Daiga
Spasibo za dostavku
Ogromnoe spasibo za dostavku, vo vremja, s teplom i oboldennimi cvetami🌺🥰rekomenduju vsem❤️❤️❤️
Oksana
PARSTEIGUMS IZDEVIES
Paldies par jauko un atro parsteigumu Kuuka tika piegadata noteiktaja diena.Noteikti izmantoshu jusu pakalpojumus ari turpmak
Sandra
Olegs
Огромное спасибо, доставлен букет цветов,ОЧЕНЬ КРАСИВО
Olegs
Liels paldies floristei!
Paldies par rudens ziediem, piegāde bija savlaicīga, mammai bija ļoti patikami, jauks krāsains pušķis, liels paldies floristei! (jau vairāki pasūtījumi)
Olga
Lieliski!
Pasutiju ziedus no Kanadas uz berem. Lielisks serviss, izcils florists: izvele bija "Uzticos floristam".Paldies radosajai komandai!
Iveta
Labs serviss!
Paldies par laicìgu piegādi,arì ziedi svaigi un pušķis noformēts brīnišķīgi-pārsteigums izdevies,paldies.
Mārtiņš
1234567891011121314
Nākošā »
Pievieno savu atsauksmi
Nosaukums
Teksts
Vārds
Telefons
E-pasts
Drošības kods
 
Video

Tā mēs strādājam - tā par mums runā klienti! Piebiedrojies tūkstošiem apmierināto klientu! Pasūtiet ziedus un dāvanas - mēs piegādāsim! Ziedi iepriecina!