« Iepriekšējā
1234567891011121314
Nākošā »
Lieliski!
Pasutiju ziedus no Kanadas uz berem. Lielisks serviss, izcils florists: izvele bija "Uzticos floristam".Paldies radosajai komandai!
Iveta
Labs serviss!
Paldies par laicìgu piegādi,arì ziedi svaigi un pušķis noformēts brīnišķīgi-pārsteigums izdevies,paldies.
Mārtiņš
Ļoti patīkama sadarbība!
Paldies par Jūsu darbu, ātra piegāde. Brīnišķīgs noformējums, pārsteigums izdevās 100%. Veikušu pasūtījumus turpmāk un noteikti iesaku arī citiem!
Mārtiņš
Izcili kā vienmēr
Sūtu ziedus šeit jau vairākus gadus. Ziedu jāpiegādā adresātam ārpus Rīgas, bet vienmēr viss ir bijis vislabākajā kārtībā. Pušķi ļoti skaisti. Šoreiz izvēlējos "uzticos floristam" un bija lieliski! Liels Jums paldies, ka izdodas katru gadu iepriecināt savu Vecmāmiņu pat tad, kad nevaru būt blakus.
Zane
Спасибо!
Спасибо большое за вас сервис! Заказали с мужем два букета для наших мамочек. Оба букета пришли вовремя, мамы в восторге:)
Благодарим!
Anastasija
Labs serviss
Labdien! Liels paldies par krāšņo ziedu pušķi un to, ka izpildījāt lūgumu, veidot to no dažādu krāsu ziediem! Saņēmēja bija ļoti priecīga!
V.R.
Sirsnīgs paldies!
Sirsnīgs paldies par operatīvu pasūtījuma izpildi un visu vēlmju piepildījumu! Jubilāre laimīga un pirmdiena izdevusies!
Ilze
Ar jūsu servisu esmu ļoti apmierināts!!!
Ar jūsu servisu esmu ļoti apmierināts!!! Paldies par to, ka vienmēr esiet atsaucīgi, saprotoši...ideju uztveriet momentāli...esiet operatīvi un flexibli....paldies
Liels paldies
Liels paldies Jums par labu servisu un sapratni. Malači.
Jus esat visslabakais ziedu veikals musu valsti!
Jus esat visslabakais ziedu veikals musu valsti!
Ar cienu Natalja
« Iepriekšējā
1234567891011121314
Nākošā »
Pievieno savu atsauksmi
Nosaukums
Teksts
Vārds
Telefons
E-pasts
Drošības kods
 
Video

Tā mēs strādājam - tā par mums runā klienti! Piebiedrojies tūkstošiem apmierināto klientu! Pasūtiet ziedus un dāvanas - mēs piegādāsim! Ziedi iepriecina!