« Iepriekšējā
1234567891011121314
Nākošā »
Izdevies parsteigums
Lielisks serviss. Ar jusu palidzibu izdevas mammai mamindiena un jubileja sagadat parsteigumu. Mamma sanjemot no prieka pat gauzi apraudajas. Telefoniski pasutijumu atri un bez aizkersanas var noprecizet. Pukes svaigas un puskis izdevies liels. Ari davana lieliski iesainjota. Un piegades kurjers svinigi ar slipsi gerbts piedod pasakumam extra odzinju. Lieliska iespeja iepriecinat miljos, ja pasam nav iespejas personigi pabut klatiene. Liels paldies!!
Indra
Esmu apmierināts ar Jūsu darbu
Pagaidām, vēl nav uzradies neviens konkurents Jūsus kompānijai, nedz ar pasūtījuma cenām, nedz piegādes izmaksām, tādēļ jau gadus 4, izvēlos tieši Jūsu kompāniju. Tā turēt! Esmu apmierināts ar Jūsu darbu.
dzimšanas dienas pārsteigums
Paldies par izcilo servisu!
Raimonds
Huge Thank You From Dubai!!!
My mother is super happy!! The flowers are sooooo beautiful !!! I couldn"t make a better choice. Thank you for your professionalism and preciseness!
Thank you for your great work!
Kindest Regards
Ksenija
Ksenija
Paldies jūsu kolektīvam!!!
Kā vienmēr -Perfekti!
Saņēmēja pat uzslavēja,jūsu firmu.Esot viena no labākajām firmām,lieliski ziedi un dāvanas.
Liels paldies jums!
Lienite
Milzigs paldies!
paldies jums par atro piegadi un lielisko servisu! viss ir iztaisits lieliskaja limeni!!gan es gan sanemeja bijam loti priecigas! PALDIES
Jelena
Paldies!
Liels paldies par to,ka mums kopā izdevās iepriecināt manu mammīti! Un pušķis esot izcils-mammas vērtējums ļoti labs! Paldies Jums!
Liene
Lieliski!!!
Liels paldies par Jūsu veikumu, sveicot manu mammu un omi! Abas sajūsminātas man zvanīja un priecājās par smaržīgajiem pušķiem, saldumiem un super mīļo un laipno piegādi! Šī bija pirmā pasūtījuma reize, bet no teikti ne pēdējā! Tā turpināt! :)))
Simona
D. M.
Paldies par jūsu pakalpojumu, viss bija vnk ideāli. :)
davids
Dzimsanas dienas parsteigums!
Liels paldies Jums,parsteigums izdevas!!!
Esat viss labaakie!!!
Santa
« Iepriekšējā
1234567891011121314
Nākošā »
Pievieno savu atsauksmi
Nosaukums
Teksts
Vārds
Telefons
E-pasts
Drošības kods
 
Video

Tā mēs strādājam - tā par mums runā klienti! Piebiedrojies tūkstošiem apmierināto klientu! Pasūtiet ziedus un dāvanas - mēs piegādāsim! Ziedi iepriecina!