Sākas mīlestības laiks, mīlestības burvība...

Mēs atceramies katru, kas mums šķiet tuvs un mīļš, lai drosmīgi paustu savas jūtas...

 

 

Kāzas vasarā – skaisti!

07.08.2019

Lielākā daļa pāru vasaras sezonu izvēlas kā vispiemērotāko savām kāzām.  Vai jūs esat starp viņiem? Tad mūsu raksts par vasaras kāzu specifiku ir īpaši jums!

Kāzas vasarā

BLOOM Zieduveikals.lv ieteikumi

ziedi-ligavai

ZIEDI 8. MARTĀ

25.02.2019

ZIEDI 8. MARTĀ

Lielisks variants uzņēmumiem un steidzīgajiem: ziedu piegāde ar pasūtīšanu internetā

Florista pakalpojumi mūsu salonā

14.11.2018

Florista pakalpojumi mūsu salonā

Austrumu gudrība vēsta: viss, kas atrodas apkārtējā pasaulē, ir pakļauts nepieciešamības likumam; un tikai ziedi mums tiek doti ārpus likuma. To skaistums ir kā dabas dāsnuma un pasaules radīšanas brīnuma apliecinājums. Visa sava vēsturiskā attīstības ceļa gaitā ziedi ir bijuši līdzās cilvēcei, bijuši atdzimšanas, slavas, skaistuma un mīlestības simboli...

Izdevīgie piedāvājumi

14.11.2018

Izdevīgie piedāvājumi

Mūsu nodarbošanās ir īpaša, jo tā sniedz arī daudz prieka un siltuma, skaistuma un maiguma daudziem cilvēkiem. Jo tas taču ir tik burvīgi – sagādāt cilvēkiem patīkamus brīžus.

Ziedu piegāde

14.11.2018

Ziedu piegāde

Ikdienas ritmam kļūstot arvien steidzīgākam, pieaug tādu pakalpojumu klāsts, kas uzlabo un atvieglo ikdienišķas darbības. Pieaug pieprasījums pēc ātriem, ērtiem un mobiliem risinājumiem, tajā skaitā jāmin ziedu piegāde.

Arvien vairāk cilvēku izvēlas ziedus ar piegādi nosūtīt saviem tuviniekiem no tālām un tuvām zemēm, kā arī tepat Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Liepājā un citur Latvijā.

Sezonas ziedi līgavas pušķī

30.08.2018

Sezonas ziedi līgavas pušķī

Līgavas pušķis, ziedu piespraude līgavaiņa uzvalka atlokā, skaisti svētku galda dekori, izpušķots auto – visi šie ziedi palīdz veidot priekpilnu, pacilājošu noskaņu kāzu dienā. Iesakām pievērst uzmanību aktuālās sezonas piedāvātajiem ziediem, kas palīdzēs uzburt kāzām īpašu noskaņu.

Līgavas pušķis

02.07.2018

Līgavas pušķis ir tikpat svarīga kāzu sastāvdaļa kā ideāla kleita. Skaists ziedu pušķis noteikti piešķirs krāšņumu  jūsu kāzu ceremonijai.

Kādā krāsā izvēlēties līgavas pušķi?

Līgavas pušķis

Tuvojas Nordic Star dzīvesstila festivāls.

19.04.2016

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

03.03.2016

Kā pārsteigt mīļoto sievieti 8. marta svētkos?

8. marts ir diena, kad sievietes vēlas sajusties īpaši mīlētas, tādēļ ziedi un uzmanības apliecinājumi ir ļoti būtiski.


Valentīndiena tuvojas! Iepriecini mīļoto!

02.02.2016

Valentīndiena tuvojas!

Iepriecini savu mīļoto! 

2016.gada krāsas ziedos!

14.01.2016

2016.gada krāsa.

Pirmo reizi šogad Vispasaules krāsu Institūts Pantone nosaka kā gada krāsu divus krāsu toņus!

 Rožu kvarca rozā  un rāmais gaišzilais.

 

Dāvināšanas laiks

21.12.2015

Greznākā Ziemassvētku rota – svaigi ziedi

02.12.2015

Ziemassvētkiem piestāv ziedi! Tāpat kā mirdzoši eglīšu rotājumi vai spožā papīrā iesaiņotas dāvanas, arī krāšņa svaigu ziedu kompozīcija radīs svinīgu un izsmalcinātu atmosfēru ikvienā telpā. Kuri ir Ziemassvētku ziedi, krāsas, smaržas? Tās "noķertas" zieduveikals.lv izveidotajā Ziemassvētku ziedu kolekcijā, kas radīta šim svētku gaidīšanas laikam.

Otrā vieta Rīgas Domes skatlogu konkursā!

04.03.2015

Priecājamies par iegūto otro vietu kategorijā „Skatlogu noformējums” Rīgas domes skatlogu, ēku fasāžu un priekšlaukumu noformējuma konkursā „Ziemassvētki 2014”.

Kāpēc svētkos dāvina ziedus?

04.02.2015

Vai vēlies kļūt par izcilu ziedu dāvinātāju?

Šeit atradīsi padomus, kā kļūt par profesionāli ziedu dāvināšanā un padarīt ikdienu krāsām pilnu. 

Klientu atsauksmes
Un atkal no Holandes
Liels Paldies Jums par Jusu darbu! Man, Mums shodien, 28 aprili ir Kazu Jubileja! Un pateicoties Jums, es nedaudz negaiditi parsteidzu Manu Sievinju ar skaistaam Rozeem! Neesot man majas, Latvija! Ljoti Patikami! Paldies! Un Skaistaas Rozes Smarzjo! Burvigi!
Burvīgi!!!
Liels,liels Jums paldies!!! Saņēmēja bija ļoti priecīga... Kā viņa pati saka``Tik skaistus ziedus reti nācies saņemt,nu patiesībā tādu pušķi saņēmu pirmo reiz nu gluži kā līgavai`` Yes-Jums izdevās pārsteigt manu super jauko audzinataju 1.septembrī! Nu LIELS PALDIES Jūsu kolektīvam!
Dzeltenais paarsteigums:)
Miljsh paldies,ka paliidzeejaat paarsteigt manu mammuci:) Vinja man tikko zvaniija un vinjai no priekiem pat balss drebeeja:)Tagad vinjas istaba ir pilna ar saules stariem = dzelteniem ziediem,ko Juus piegaadaajaat. Paldies!:)
Liels paldies
Nosūtīju mammai "Pavasara apskāvienu" 8.martā. Pušķis patiešām bija izdevies Liels un Burvīgs. Mamma bija tādā sajūsmā par negaidīto pārsteigumu tieši darba dienas vidū. Apbrīnoju jūsu servisa kvalitāti. Noteikti griezīšos pie Jums nākamreiz,. Liels paldies.
2006
2008
2010
2012
2014
2016
2018
2005
2007
2009
2011
2013
2015
2017
Video

Lasiet mūsu blogu - noderīga informācija un jaunumi par ziediem un mums.