Kāzas vasarā – skaisti!

07.08.2019

Lielākā daļa pāru vasaras sezonu izvēlas kā vispiemērotāko savām kāzām.  Vai jūs esat starp viņiem? Tad mūsu raksts par vasaras kāzu specifiku ir īpaši jums!

Kāzas vasarā

BLOOM Zieduveikals.lv ieteikumi

ligavas-puskis

Vasaras ekstravagance: plusi un mīnusi

Vasara ir saule, krāsu spilgtums, ziedu un augļu daudzveidība.  Kāzu svinību vietas, ko ieskauj zaļumi un apstādījumi, mājīgas restorānu verandas, jahtklubi ar unikāliem saulrietiem un visneparastākās laulību reģistrācijas vietas. Vasara paver plašas perspektīvas pāriem, kuri sapņo svinēt savu kāzu dienu spilgti, apburoši, silti un ērti. Šī ir iespēja rīkot āra ceremoniju jūras krastā vai pie upes, ziedošā pļavā vai  meža ielokā. Tieši vasaras sezona ļauj izvēlēties gandrīz jebkuru stilu no daudzpusīgajiem stiliem un krāsu kombinācijām. Un kur nu vēl  daudzveidīgās iespējas, ko  vasara paver  kāzu floristikai: dārza rozes, peoniju stila rozes, dārza un pļavu ziedi, visu iespējamo krāsu un kombināciju peonijas un daudz, daudz zaļumu!

 

                                               ligavas-ziedi

Bet vasaras kāzām ir arī savi trūkumi vai specifika, un, plānojot kāza, tiem jāpievērš uzmanība:

    - Karstums un augsts gaisa mitrums - mūžīgā karstā gadalaika problēma. Plānojot āra programmu, nevajadzētu aizmirst par pēkšņa lietus vai pērkona negaisa iespējamību. Būtu jauki, ja šādam gadījumam būtu plāns "B"
    - Putekļi un smogs – īpatnība ar ko jārēķinās  lielpilsētu iedzīvotājiem

    - Vasara – pieprasītākā sezona kāzu svinēšanai: tas nozīmē, ka kāzu norises vietas un sapņu komandas izvēle ir jāizvēlas laicīgi, jau kopš rudens-ziemas sezonas. Sākot kāzu plānošanu tikai pavasarī, jūs varat saskarties ar speciālistu trūkumu, lielās aizņemtības dēļ.
    - Ja reģistrācija tiek plānota dzimtsarakstu nodaļā, tad pastāv liela varbūtība, ka pēdējā brīdī būs grūtības izvēlēties sev vēlamo datumu

    - Cenas. Vasara ir kāzu sezonas kulminācija, kas nozīmē, ka cenas visam, sākot ar fotogrāfu pakalpojumiem, beidzot ar telpu nomu un banketu ēdienkartēm, būs visaugstākās. Tiesa, varat mēģināt saņemt atlaidi, piesakoties pakalpojumiem un noslēdzot līgumu ilgi pirms sezonas sākuma.

Protams, visi šie trūkumi nav iemesls atteikties no kāzām.

Kāzu stilistika un tēmas

Vasarā ir iespēja radīt unikālu stilu kāzām brīvā dabā. Nav ierobežojumu - tikai jūsu iztēle un iespējas. Jūs varat plānot ģimenes kāzas nelielā mājiņā ar gaismu virtenēm visā teritorijā, ar pļavas ziedu pušķi un vainagu matos. Varat sarīkot šiku jūras stila ceremoniju pludmalē vai kāpās, uzbūvēt milzīgu dārza arku, kuru ieskauj ziedu kupenas, vai arī sarīkot stilīgu ceremoniju laukā. Vasarā ir unikāla iespēja atrast neparastas kāzu norises vietas un tēmas. Piemēram:  lidmašīnu angārs, kalnus, atklātus laukus, ko ieskauj tikai debesis un gaiss.

Vasaras kāzu stilistikā var izdalīt šādas galvenās iezīmes:

    • Plaša izvēle āra dekoriem  un apgaismojumam: jūs varat izmantot dažādu lielumu spuldžu virtenes, sveces, lāpas, lukturus, laternas
    • Atvērta, plaša telpa un daudz gaisa: pat ja kāzas notiek telpās, vislabāk ir, ja tai ir lieli logi vai izeja uz verandu, lai nodrošinātu ne tikai dabisku apgaismojumu, bet arī vasaras gaisa pieplūdumu
    • Svaigi ziedi un sezonāla floristika: vasara sniedz unikālu iespēju izmantot ne tikai vairumtirdzniecības piedāvātos ziedus, bet arī dārza ziedus, savvaļas pļavu ziedus, koku zarus, sūnas un visas dabas dāvanas, kuras tā tik dāsni mums dāvā katru vasaru
    • Pieejami svaigi augļi un ogas gan ēdienkartē, gan kāzu dekorēšanai
    • Nav ierobežojumu krāsu paletē vai stilā

Līgavas un līgavaiņa stils

Vasaras laika apstākļi un karstums dažkārt ir samērā nežēlīgi, tāpēc pirmā lieta, kas jāaizmirst vasaras kāzās, ir pārāk krāšņas kleitas no blīviem un smagiem audumiem. Vēsāka  vai vējaināka laika gadījumā labāk ir izlīdžeties kādu plesu šalli vai apmetni. Tajā pašā laikā vasarā ir unikāla iespēja izcelt savu individualitāti, izvēlēties neparastu kleitas dizainu, īpaši vieglus un plandošus materiālus, jebkuru krāsu paleti un būt neatvairāmai.  Varat atmest stereotipus un izvēlēties topu ar gariem svārkiem, kas ir ļoti moderns risinājums pēdējās sezonās.  

Līgavas frizūra un grims nedrīkstētu padarīt smagnēju kopējo tēlu. Līgavas grimam jābūt noturīgam, bet ne pārāk spilgtam. Ja laika apstākļi solās būt pārāk karsti, labāk ir savākt matus vienkop un atstāt atkailinātus plecus. Varat papildināt koptēlu ar ziedu vainagu, svaigiem ziediem matos, ar ziedu piespraudi vai ziedu aproci. Ar ziedu rotām var var greznoties arī līgavas māsas, vedējmāte un arī kāzu viesi.

 

                                      ziedu-aproce-rotas

 


Arī līgavaiņa tēls  var būt oriģināls. Aizmirstiet par trīsdaļīgiem vilnas uzvalkiem, kuros vasarā būs pārāk kasti. Izvēlieties gaišas krāsas, gaišus, dabīgus audumus, vienkāršu griezumu. Pavisam drosmīgi  - jūs varat aizstāt bikses ar šortiem, klasiskās kurpes ar mokasīniem un papildināt tēlu ar cepuri.

Dekori vasaras kāzās

Vasaras kāzu dekoros vislabāk izmantot dabiskos materiālus. Daba zied un smaržo, kas nozīmē, ka ir pienācis laiks izmantot tās dāsnās dāvanas. Lai dekorētu jūras stila kāzas, izmantojiet gliemežvākus, smiltis, stiklu, ūdenī dabīgi „pulētu” koku.  Ļoti populāri vasaras kāzām ir boho motīvi.

 

                                                                   ligavas-puskis

Iesakām, plānojot kāzu dekoru, padomāt par to, ko jūs varat savākt vai sarūpēt saviem spēkiem. Tas palīdzēs ietaupīt budžetu un dos neatsveramu pievienoto vērtību jūsu svētkiem.

Ir vērts atcerēties vairākus pamatnoteikumus, izvēloties dekoru vasaras kāzām:

    ■ Vieglums un / vai maigums: neviens dekoru elements nedrīkst „saasināt” vasaras sezonas vieglumu  neatkarīgi no tā, kādu stilu jūs izvēlaties.
    ■ Izvēlieties materiālus un dekoratīvos elementus, kas raksturīgi vasarai. Piemēram:  adījumu elementi ir rudens sezonas aktualitāte, bet sarkani un Skandināvijas stila motīvi vairāk piestāv ziemai
    ■ Izmantojiet dažādas krāsas, nesamierinieties ar ļoti pieticīgām krāsām, ļaujiet savām kāzām ziedēt
    ■ Eksperimentējiet, jo vasara ir pašu trakāko ideju laiks

 

ziedi-kāzām

Komentāri

Izsaki savu viedokli, uzrakstot komentāru zemāk redzamajā laukā!

Klientu atsauksmes
Liels paldies!!! :-)
Огромное спасибо! Мама в восторге, превосходный букет! Благодарим за конфеты, с удовольствием воспользуемся вашим сервисом ещё раз! С благодарностью,
Vel reiz paldies par piegadatiem ,briniskigiem ziediem .
Vel reiz paldies par piegadatiem ,briniskigiem ziediem .
Milzigs paldies
Lielum liels paldies jusu komandai par labako parsteigumu,kuru veicat dazu stundu laika neskatoties uz dabas stihiju.Esmu loti pateiciga ka man tuvam cilvekam sagadajat lielako parsteigumu saja dzimsanas diena!Liels paldies:)
Milzigs paldies!
paldies jums par atro piegadi un lielisko servisu! viss ir iztaisits lieliskaja limeni!!gan es gan sanemeja bijam loti priecigas! PALDIES
2006
2008
2010
2013
2015
2017
2019
2021
2005
2007
2009
2011
2012
2014
2016
2018
2020
Video

 

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā!

ZIEDU VEIKALS vienmēr ir gatavs uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar elegantu ziedu pušķi un dāvanu jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus – jo mums rūp tikai viens – lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 15.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc piesakiet savus ziedu pušķus jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi

Visiem ziedu sūtījumiem ir noteikta standarta  piemaksa 4.00 - 21.00 EUR par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Ja Jūsu pasūtījuma piegādes adrese ir Rīgā un Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR, piegādi veicam BEZ MAKSAS.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas. 

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Ja Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR un adrese ir Rīgā, piegāde ir BEZMAKSAS.

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.