Sezonas ziedi līgavas pušķī

30.08.2018

Sezonas ziedi līgavas pušķī

Līgavas pušķis, ziedu piespraude līgavaiņa uzvalka atlokā, skaisti svētku galda dekori, izpušķots auto – visi šie ziedi palīdz veidot priekpilnu, pacilājošu noskaņu kāzu dienā. Iesakām pievērst uzmanību aktuālās sezonas piedāvātajiem ziediem, kas palīdzēs uzburt kāzām īpašu noskaņu.

Ir ziedi, kas pieejami visa gada garumā, piemēram, rozes, lilijas vai krizantēmas. Ir tādi ziedi, kas priecē ar savu krāšņumu tikai īsu brīdi, noteiktā gada laikā. Krāsainās tulpes, smaržīgās narcises un hiacintes – pavasarī. Rudzupuķes, cinnijas vai celozijas – vasarā.

Pavasara vēstneši kāzām

Dabas atmodas sezona pavasaris piedāvā plašu ziedu klāstu. Sīpolpuķes: tulpes, narcises un hiacintes kā arī anemones un sniegrozes ir sezonas favorītes. Hiacintes un narcises apbur ar savu aromātu un tas noteikti jāņem vērā izvēloties ziedus līgavas pušķim. Savukārt tulpes pārsteidz ar daudzpusīgo krāsu spektru un tas ļauj vaļu radošai fantāzijai. Tulpes īpaši aktuālas martā, aprīlī un maijā. Tās vienlīdz labi izskatās kā līgavas pušķī, tā arī kāzu telpu noformējumā un galda ziedu kompozīcijās.

Plaukstoši pavasara koku un krūmu zari arī piešķirs kāzām īpašu noskaņu. Ar tiem var dekorēt kāzu galdus, laulību ceremonijas vietu, arku. Kā piemēru var minēt saulainos ziedošo forsītiju zarus.

Protams pavasarī un agrā vasarā īpaša vieta jāatvēl ziedu karalienēm peonijām. Gan ar savu maigo aromātu, gan greznajām ziedu kupenām, tās rada svētkiem romantisku un ļoti greznu noskaņu. Īpaši iecienīti kāzām un līgavas pušķiem ir maigie peoniju pasteļtoņi.

Līgavas pušķis un piespraude

 

Līgavas pušķis no baltām un rozā peonijām

Vasaras zvaigznes kāzām

Vasarā pieejams ļoti plašs ziedu klāsts. Klasiskās rozes un dārzos izplaukušie ziedi, kā arī bagātīgais pļavas ziedu klāsts, ko varam izmantot līgavas pušķa veidošanai un kāzu svinību dekorēšanai.

Vasaras sezonas ziedu krāsu palete ir tik plaša, ka spēj apmierināt jebkuras fantāzijas un ieceres. Kāzu telpu dekorēšanai var kombinēt ziedus ar sezonas ogu ķekariem, kas tiem piešķirs neatkārojamu raksturu un pārsteigs kāzu viesus.

Līgavas pušķis no vasaras ziediem

Rudens favorītes kāzām

Daudzas pieprasītas vasaras puķes turpina savu ziedēšanas sezonu arī septembrī un oktobrī, piemēram, krāšņās gladiolas un majestātiskās dālijas.

Par klasiskiem rudens ziediem uzskatām krizantēmas un asteres. Krizantēmas gan pieejamas visa gada garumā. Rudenī īpašus akcentus līgavas pušķim var piešķirt ar krāsainajām augu lapām, kas īpaši uzsver sezonas bagātību un daudzpusību. Svētku dekoros var izmantot košos pīlādžogu ķekarus. Svētku telpu un kāzu galda dekoriem interesantai tekstūrai var izmantot ābolus, dekortīvos ķirbjus un citas rudens veltes.

Ziedi līgavai un līgavaiņa piespraude ar rozēm

Ziemas brīnumi kāzām

Amariļļi un orhidejas izdaiļo ziemu. Šie krāsām bagātie ziedi izstaro eleganci. Līgavas pušķis, kas veidots no orhidejām, ir brīnišķīga izvēle ziemas sezonā. Karaliskie amariļļu ziedi izskatās dievīgi kombinācijā ar dekoratīviem zaļumiem.

Ziemas sezonā kāzu rotāšanā ļoti veiksmīgi var iekļaut skujeņus vai citus mūžzaļos augus.

Līgavas pušķis no orhidejām ar piegādi Rīgā

 

Ziedu pušķis līgavai no orhidejām

Līgavas pušķi, līgavaiņa pespraudi, auto dekoru, ziedu noformējumu svētku galdam – visu vienotā stilā, atbilstoši jūsu vēlmēm, izveidos mūsu talantīgo floristu komanda.

Skaisti ziedi un patīkamas emocijas vienmēr izdaiļo svētkus. Sviniet svētkus ar ziediem!

Līgavas pušķis un līgavaiņa piespraude ar rozēm

 

Līgavas pušķis un līgavaiņa piespraude no baltām rozēm

 

Peoniju pušķis līgavai vasaras sezonā

 

zieduveikals lv BLOOM

 

ligavas-puski

Komentāri

Izsaki savu viedokli, uzrakstot komentāru zemāk redzamajā laukā!

Klientu atsauksmes
liels paldies
Liels paldies ,Jums par izcilo servisu,kaut nezinaju apsveicejas adresi ,vini pasi ,to noskaidroja ,un milotai meitenei bij liels parsteigums sanemot ziedus !ari turmak izmantosu Jusu pakalpojumus ,ari cenas zemas.
Liels paldies,
ka palīdzējāt man apsveikt māsu kāzu jubilejā. Pati dzīvoju Tārgalē un uz Rīgu pie māsas aizbraukt ir problemātiski. Bet Jūs protat iepriecināt ne tikai saņēmēju, bet arī pasūtītāju. Liels paldies! Lai veiksmīga Jums biznesa attīstība. Arī turpmāk izmantošu Jūsu pakalpojumus un ieteikšu Jūsu veikalu citiem saviem draugiem un paziņām.
Super!
Nav vārdu, lai izteiktu, cik esmu priecīga, ka mūsu vecāmamma tika iepriecināta.Man atsūtīja parādīt ziedus un torti tūlīt pēc piegādāšanas. Ziniet, ziedu buķete bija vēl skaistāka nekā katalogā. Mums visiem nenopriecāties. Noteikti izmantošu vēl un vēl, nožēloju, ka jau sen par jums nezināju, jo jūs esat labākie. Sirsnīgs paldies no Amerikas.
Vel reiz paldies par piegadatiem ,briniskigiem ziediem .
Vel reiz paldies par piegadatiem ,briniskigiem ziediem .
2006
2008
2010
2013
2015
2017
2019
2021
2005
2007
2009
2011
2012
2014
2016
2018
2020
Video

 

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā!

ZIEDU VEIKALS vienmēr ir gatavs uzņemties rūpes par to, lai Jūsu tuvinieki, draugi vai biznesa partneri tiktu patīkami pārsteigti ar elegantu ziedu pušķi un dāvanu jebkurā Latvijas pilsētā. ZIEDU VEIKALS ir viena no lielākajām ziedu tirdzniecības kompānijām internetā.

Mēs izmantojam visus iespējamos ziedu un dāvanu piegādes veidus – jo mums rūp tikai viens – lai Jūsu ziedu sveiciens sasniedz adresātu iespējami ātri un nevainojamā izskatā!

Ziedu un dāvanu piegādes datums

Ziedi un dāvanas sasniedz adresātu pasūtījumā norādītajā datumā un pēc apmaksas brīža.

Ziedu un dāvanu piegādi veicam tajā pat dienā, ja pasūtījums ir izdarīts un apmaksāts līdz plkst. 15.00.

Gadījumā, ja norādītajā datumā ziedu piegāde nav iespējama no mums neatkarīgu apstākļu dēļ - piem. ziedu saņēmējs neatrodas norādītajā adresē, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, konkrētajā adresē nav darba laiks, ir brīvdiena, saņēmējs pats ir noteicis citu, sev izdevīgāku piegādes laiku u.c. - piegāde tiek veikta tuvākajā nākamajā iespējamā laikā un datumā. Īpašos gadījumos sazināmies ar pasūtītāju, lai saņemtu papildus informāciju vai saskaņotu piegādes laiku un vietu.

Ziedu Piegāde brīvdienās

Ja kā ziedu piegādes datumu esat norādījuši svētdienu vai svētku dienu, tad sūtījums visticamāk sasniegs adresātu pirmajā darba dienā pēc svētkiem.

Ne visur būs iespējams veikt ziedu piegādi sestdienā - tad ziedu sūtījums sasniegs adresātu uzreiz pirmajā darba dienā pēc brīvdienām. Lielākajās pilsētās piegāde sestdienā parasti ir iespējama – iesakām pasūtīt laicīgi, labāk jau piektdien, neatstājot ziedu pasūtījumu uz pēdējo brīdi.

Svētkos, kad visā pasaulē cilvēki dāvina ziedus, kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna diena, Lieldienas, Mātes diena, 8. marts un Līgo svētki, mēs saņemam ļoti daudz ziedu pasūtījumus, tāpēc piesakiet savus ziedu pušķus jau dažas dienas pirms šiem svētkiem, lai būtu droši, ka tie sasniegs adresātu laikā.

Ziedu Piegādes laiks

Visbiežāk ziedi tiek piegādāti normālā darba laikā no 10:00 līdz 18:00, taču var būt arī citādi. Mēs ļoti cenšamies pielāgoties mūsu klientu vēlmēm, taču konkrētu, Jūsu izvēlētu dienas piegādes laiku pēc noteikta pulksteņa laika mēs nevaram garantēt. Ja rodas īpašas vajadzības, droši zvaniet vai rakstiet.

Ziedu Piegādes adrese

Jums jānorāda pilnīgi precīza piegādes adrese un telefons, ko Jums prasa pie pasūtīšanas. Gadījumā, ja adrese nav pilnīga vai norādīta neprecīzi, pasūtījuma piegāde var kavēties līdz brīdim, kamēr adrese tiks precizēta.

Gadījumā, ja norādītajā adresē neviens nav atrodams, tad ziedu piegādātājs, iespējams, atstās ziedus pie durvīm, pie kaimiņa vai sazināsies ar adresātu, vai arī atstās viņam ziņu par sūtījumu.

Mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai ziedi iespējami ātri nonāktu īstā saņēmēja rokās.

Mēs nevaram garantēt ziedu piegādi uz ļoti specifiskām adresēm: kā, piemēram: armijas kara daļas, kuģi, lidmašīnas, ostas, lidmašīnas, kempingi u.c. līdzīgas vietas, kā arī, ja iestāde, kurā saņēmējs atrodas ir noteikusi specifiskus piegādes noteikumus vai arī adresāts atrodas pārāk tālu no cilvēku apdzīvotām vietām.

Ja vēlaties nosūtīt ziedus uz slimnīcu – lūdzu pārliecinieties, vai saņēmējs tiešām tur vēl atrodas. Dažreiz uz slimnīcu adresēm nepieciešams ilgāks piegādes laiks. Neaizmirstiet norādīt nodaļas numuru slimnīcā un palātas numuru. Šai iestādei visbiežāk piegādāsim tikai līdz reģistratūrai, tālāk sūtījumu nogādā slimnīcas personāls.

Ziedu sūtījumi uz bēru vietām prasa īpašu precizitāti, tāpēc pasūtiet tos savlaicīgi. Ja esat nokavējuši konkrēto datumu, pasūtiet atbilstošu ziedu pušķi aizgājēja tuviniekiem, tādā veidā izsakot savu līdzjūtību.

Piegādei uz viesnīcu obligāti norādiet klienta pilnu vārdu un uzvārdu un istabas numuru. Garantējam piegādi tikai līdz reģistratūrai. Tālāk ziedu sūtījumu nodos viesnīcas personāls.

Maksa par Ziedu piegādi

Visiem ziedu sūtījumiem ir noteikta standarta  piemaksa 4.00 - 21.00 EUR par katru adresi, kas ietver sevī visa veida papildizdevumus, tai skaitā arī transportu, lai nodrošinātu to, ka Jūsu ziedu pušķis izvēlētajā datumā  sasniedz savu adresi.

Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpus pilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@zieduveikals.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.

Gadījumā, ja ziedu saņēmējs atsakās pieņemt sūtījumu. Tā kā piegādi esam veikuši, mēs paturam naudu par šo sūtījumu un ziedus atstājam tuvākajā iespējamajā vietā.

Ja Jūsu pasūtījuma piegādes adrese ir Rīgā un Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR, piegādi veicam BEZ MAKSAS.

Vai ziedu sūtījums ir piegādāts?

To Jūs varat uzzināt pavisam vienkārši! Ejiet uz sadaļu Mani pirkumi, reģistrējieties ievadot to pašu e-mail, kuru norādījāt pie pirkuma un Jūs redzēsiet savus pirkumus kā arī to, vai konkrētais pirkums ir pieņemts, ir ceļā pie adresāta vai jau nogādāts. Tāpat arī saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par ziedu piegādi.

Ziedu Piegādes datuma maiņa

Sava pasūtījuma datumu var mainīt 2-3 darba dienas jeb 48 stundas pirms piegādes datuma, ja tam ir pamatots iemesls. Vēlāk tas jau būs ceļā uz Jūsu norādīto adresi un atcelt to vairs nav iespējams. Tādu svētku laikā kā piem. Ziemassvētki, Svētā Valentīna dienaLieldienasMātes diena8.marts un Līgo mēs saņemam ļoti daudz pasūtījumus, tāpēc, pasūtījumu var atsaukt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms piegādes datuma.

Sūdzības par ziedu piegādi

Mēs darām savu darbu pēc labākās sirdsapziņas, tāpēc, lai nerestos nevajadzīgi pārpratumi ar piegādes termiņiem, lūdzu izlasiet visus mūsu piegādes un servisa nosacījumus. Veicot pasūtījumu, Jūs automātiski piekrītat visiem mūsu mājas lapā rakstītajiem ziedu piegādes servisa nosacījumiem. Ja tomēr uzskatiet, ka kaut kas nav bijis tā kā rakstīts mūsu nosacījumos, uzreiz sūtiet e-mail un mēs Jūsu iebildumus izskatīsim 10 darba dienu laikā. Ja pretenzija ir pamatota – Jūs saņemsiet savu naudu 100% atpakaļ!

Samaksa. Prece. Cenas. 

Dažām precēm tiek piedāvāta iespēja izvēlēties mazāku, lielāku vai vidēju pušķi. Atkarībā no tā, ko izvēlēsieties, mainīsies preces cena.

Visas ziedu veikalā norādītās cenas ir EUR un ar PVN.  

Ja Jūsu pasūtījuma kopsumma pārsniedz 25.00 EUR un adrese ir Rīgā, piegāde ir BEZMAKSAS.

Pasūtījums tiek pieņemts izpildei tikai pēc tā apmaksas.

Ziedu klāsts ir tik plašs, ka mūsu piedāvātās ziedu kompozīcijas aptver tikai nelielu daļu no izvēles iespējām, ko sniedz daba. Profesionāli floristi savu darbu veic pēc labākās sirdsapziņas, katru ziedu pušķi veidojot kā jaunu un neatkārtojamu mākslas darbu.

Dažreiz, sezonas, laika apstākļu vai izvēlētās adreses īpatnību dēl, var nebūt pieejami ziedi, kurus vēlaties nosūtīt. Floristi vienmēr centīsies pagatavot burvīgu ziedu salikumu, kas atbildīs Jūsu samaksātajai summai. 

Mūsu ziedi adresātu vienmēr sasniedz svaigi, bet to tālākā uzglabāšana un aprūpe jau ir saņēmēja ziņā.

Strīdu atrisināšana

 Visi strīdi un nesaskanas par šo Līgumu, ko nevar noregulēt starp Pusēm pārrunu ceļā, atrisinās LR tiesu iestādēs atbilstoši LR likumdošanas aktiem.
 Elektroniskajai informācijas apmaiņai starp pusēm ir vienlīdzīgs spēks kā uz papīra rakstītajai.
 Puses ir atbrīvotas no atbildības pēc šā Līguma, ja līgumsaistību izpilde ir kļuvusi neiespējama no abām pusēm neatkarīgu nepārvaramas varas apstākļu dēļ.